DISKUZE - Budou Američané umírat pro silné akciové trhy ...
DISKUZE KČLÁNKU Budou Američané umírat pro silné akciové trhy?Nositel Nobelovy ceny varuje. NÁZOR – V polovině března, po týdnech popírání, americký prezident Donald Trump konečně přiznal, že covid-19 je vážná hrozba a vyzval Američany k omezení mezi
Diskuse: Ronaldočelí nařčení ze znásilnění Američanky ...
Cristiano Ronaldo popírá tvrzení Američanky Kathryn Mayorgaové, že ji v roce 2009 znásilnil. Podle Spieglu ženě platil, aby mlčela.
stránky o americkém fotbale
Připravil jsem pro Vás sérii článků, ve kterých si ukážeme, jak se optimálně připravit na fotbalovou sezónu. Ze začátku je důležité si uvědomit, že americký fotbal není jen o síle, ale také rychlosti, hbitosti, koordinaci, postřehu,…
Fotbalový talent 1. řada - HBO GO
Seriál FOTBALOVÝ TALENT, inspirovaný životem hvězdného hráče NFL Spencera Paysingera, vypráví příběh středoškolského fotbalisty z Comptonu, který se ocitne ve světě nových výzev a příležitostí poté, co je naverbován do týmu v Beverly Hills.
Časopis Krimi revue - předplatné |
Časopis Krimi revue vždy a pohodlně ve vaší schránce. Ušetřete a předplaťte si časopis Krimi revue se slevou 17 % ještě dnes!

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Česká vesnice na ostrově Roatán -
foto: c.a.t.s. - central american travel service Někteří už slyšeli jméno Roatán, někteří už možná zaslechli něco o Češích na tomto místě, mnozí ale určitě ještě netuší, oč se jedná.
- Hry - recenze a novinky ze světa PC a ...
- denní zpravodaj ze světa počítačových her, konzolí a herního hardware
Hračky |
Nabízíme pestrý výběr hraček,
Forbes
Forbes Espresso je všechno, co potřebujete vědět, abyste svůj den začali chytře. Pětkrát týdně, ve vašem mailu. Přihlaste se k odběru.
Američané zasáhli proti migrantům v Tijuaně slzným plynem ...
Americká pohraniční stráž použila v neděli proti latinskoamerickým migrantům slzný plyn. Stalo se tak poté, co se skupina 500 běženců pokusila násilně přejít hranici z Mexika do Spojených států.