Dovolená se vším všudy - Recenze hotelu Hotel Wela...

Čisté pokoje, sportovní vyžití v areálu hotelu ( hřiště na fotbal, nohejbal, volejbal, minigolf, venkovní šachy, posilovna ) vše v ceně, jídlo po celý den...blízko u moře i centra.. wifi zdarma v celém areálu hotelu i na pokojích .

Slunečné Pobřeží | CK České kormidlo

Dovolená u moře, lyžařské zájezdy, poznávací...

Slunečné pobřeží (Bulharsko): Průvodce, co navštívit?

Do hotelů u Slunečného pobřeží v Bulharsku se z mezinárodního letiště v Burgasu dostanete za přibližně 30 minut. Jedna z nejdelších pláží u pobřeží Černého ...

Slunečné pobřeží – RealityBulgaria

Slunečné pobřeží - informace o letovisku Název Slunečné pobřeží nese největší bulharské letovisko, rozkládající se na Černomořské riviéře, asi 40 km severně od Burgasu. Může se pochlubit širokými a téměř

Hotel Palazzo | Slunečné Pobřeží | Černomořské pobřeží...

‌Čtyřhvězdičkový hotel Palazzo je situován v klidné části prázdninového letoviska Slunečné pobřeží, kde k dopravě lze využít minivláček, případně se můžete jen tak projet na koni. Široká, písečná pláž s pestrou nabídkou vodních sporů je...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
fotbal minute bulharsko

Horké tipy . 9.12.2019 Krásy Srí Lanky V rámci akce First Minute vám nabízíme tento termín: Termín 14.03. - 22.03.20 za akční cenu 26 980,- Kč / os.

Hotel Longoza Garden | Slunečné Pobřeží | Černomořské pobřeží...

‌Rodinný hotel vhodný pro relaxační dovolenou se nachází na klidném místě v jižní části letoviska Slunečné pobřeží, cca 900 m od živého centra. Historický Nessebar cca 3 km. Restaurace, bary a obchody cca 150 m.

Dovolená Burgas 2022 | EXIM Tours

Nachází se zde mezinárodní letiště, univerzita, významné archeologické muzeum, velké množství kostelů a kulturních památek, například kostel Svatého Cyrila a Metoděje s freskami a dřevěným oltářem nebo pozůstatky římského města Deultum.

Slunečné Pobřeží

Jednak se stavělo dál od moře, ale také se zastavovaly parky (bulharské zákony umožňovaly až do roku 2003 legalizovat nelegálně zahájené stavby, takže tady to jelo ve velkém).

Bulharsko -

Velká část turistů navštěvuje zemi od června do srpna v přímořských letoviscích, od prosince do dubna je lyžařská sezóna a sezóna pro návštěvu hor a parků připadá od dubna do května a v září.