FC Santus Jívoví -

Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...

Okresní fotbalové soutěže mužů - Žďárský deník

1. Bystřice B⋌ 15 8 5 2 45:26 29 2. Křižanov⋌ 15 9 2 4 39:24 29 3. Počítky⋌ 14 9 0 5 39:30 27

FC SANTUS Jívoví B – TJ Sokol Křoví B – TJ Sokol Křoví

V nedělní dopoledne nám přálo počasí a měli jsme velké štěstí. Do Jívoví jsme přijeli přesně s 11 hráči. Začátek zápasu jsme přečkali se štěstím a dobře chytajícím Janem Prokešem, který tým hodně podržel. V 9. minutě jsme udeřili a gól vstřelil Luboš

FK Doubravník - FC Santus Jívoví, 11.kolo , Vysočina ...

Ohlasy k zápasu FK Doubravník Marek Sommer: Dnes to byl pro nás důležitý zápas, který jsme zvládli vyhrát za tři body a připsali si první vítězství v okresním přeboru. FC Santus Jívoví Vít Havelka: První poločas byl vyrovnaný, druhý poločas se nám ne

Křižanov se dotáhl na vedoucí béčko Bystřice - Žďárský deník

Ilustrační foto fotbal | Foto: Deník / Archiv Doma neuspělo poslední Křoví, které nestačilo na hráče Radostína. Důležité záchranářské body naopak před vlastními fanoušky získalo jak béčko Nové Vsi, tak také fotbalisté Svratky. Ani podruhé na jaře neb

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Ano, trenére!, 7. epizoda - Jívoví | Prima

Závěrečný díl show Ano, trenére! a s ním mladý tým fotbalistů z Jívoví s věkovým průměrem kolem 28 let. Skupinka fotbalistů je bez trenéra, ale má kuráž. O hřiště se stará vesnice a ostatní věci zařizuje Marian Vala, pro kterého je fotbal vším. Čeká

TJ Sokol Křoví B – FC SANTUS Jívoví B – TJ Sokol Křoví

Do zápasu jsme nastoupili s novým a uzdraveným kapitánem Lukášem Koudelkou. V kabině jsme si řekli, že chceme hrát rychlý, dynamický a především útočný fotbal. První polovina utkání patřila jednoznačně našemu celku. Ve 20.minutě utkání vybojoval a ná

TJ Sokol Polnička -

ROZPIS -

– Strahov recepce tel.: 233 029 111,fax: 233 353 107 FAČR Řídící komise pro Moravu Na Střelnici 39, P.O.Box 92, 772 11 Olomouc předseda: ing. Pavel Nezval tel.: 585 203 940-1 vedoucí sekretář ŘK M:

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Zpráva STK OFS ...

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU Jungmannova 10, 591 01 Žďár nad Sázavou email: tel.: 605 202 600 IČ: 22880313 č.ú.: 107-309280207/0100