Tato spolupráce stojí na několika pilířích.

Nová brožura Zážitky v Českosaském Švýcarsku 2022/2023

Lesy táhnoucí se kam oko dohlédne, hluboké rokle a soutěsky, průzračné bystřiny a mohutné věže pískovcových měst. České Švýcarsko - krajina plná tajemství. Národní park České Švýcarsko je jeden ze čtyř národních parků v České republice.

Českosaské Švýcarsko (uneori doar České Švýcarsko sau Saské Švýcarsko, germană Böhmische Schweiz, adică "Elveția boemă") este un masiv mutos cu vârful cel mai înalt Děčínský Sněžník (Hohe Schneeberg) (726 m), care face parte din Munții...

Dolní Žleb, vyhlídka Belvedér a Labské pískovce z blízka. Podnikáme zajímavé výlety po České republice. Navštěvujeme oblíbená místa.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Název pochází ze sousedního území Německa, kde se od konce 18. století začalo používat názvu Saské Švýcarsko, zavedeného švýcarskými malíři, kterým zdejší krajina připomínala domovinu, Antonem Graffem a Adrianem Zinggem působícími v...

Petrohrad dnes uvidí první čtvrtfinále fotbalového Eura. Švýcaři, kteří překvapivě vyřadili Francii, se od 18:00 střetnou se Španělskem.

Fotbalisté Španělska porazili Švýcarsko 3:1 v penaltovém rozstřelu a jsou prvními semifinalisty mistrovství Evropy. Po 90 minutách i prodloužení se v Petrohradu hrálo 1:1.

Mistrovství Evropy ŽIVĚ na | Švýcarsko - Španělsko | Online fotbal | 2.7.2021 18:00. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.

Tři dny v Barceloně, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, zápas evropské ligy na Camp Nou, návštěva restaurace, kam chodí Messi i muzeum fotbalu, tak vypadá splněný sen (nejen) fotbalisty… :-)