Nejnovější o Covid-19 v Chorvatsku. Můžete vstoupit? Jaká jsou omezení? Kde se nechat otestovat? Jsou masky povinné? Kde najít aktuality o cestování koronou?

Красимир Дачев - заместник председател на БТПП и Радосвет Радев гостуват при Антон Хекимян в бТВ

This week, Tim discusses how Covid is changing, with milder cases even though rates have increased.He also explains the jump in numbers in the ZOE Covid Stud...

Já, držitel autorských práv k tomuto dílu, ho tímto zveřejňuji za podmínek následující licence:

V případě omezení Covidem vám vrátíme 100 % částky za dovolenou. Sledujte zde aktuální informace o Covid-19 situaci v Chorvatsku. Více info na 777 117 117.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Žije zde přes 400 tisíc obyvatel. Soči s předměstskými oblastmi je roztaženo do délky 147 kilometrů a může proto být v závislosti na pojetí evropských hranic označováno za nejdelší město v Evropě.

Chorvatská vláda přijala v souvislosti s šířením Covid-19 celou řadu zásadních opatření, která mají dopad na přepravu zboží do/z Chorvatska.

Digitální certifikát EU Covid (zkr. Eudcc) byl navržen Evropskou komisí pro řešení pohybu osob během pandemie covidu-19. Jde o řešení, jehož národní obdoby se nazývají například covidový pas či „covid passport“. Během procesu schvalování se...

Hokej je souhrnné označení kolektivních sportů, ve kterém soupeří dva standardně šestičlenné (včetně brankáře) týmy mezi sebou a snaží se dostat puk nebo tvrdý míček do soupeřovy branky pomocí hokejek.

The Covid 19 advisories are shared for the viewers. All are requested to kindly follow the advisories to avoid infection and stay safe.