ON-LINE: Derby Slavia vs. Sparta skončilo remízou 1:1 ...

53 Slavia zahrávala rohový kop, z tohoto mráčku ale nezapršelo. 52 Po dlouhém ošetřování Hubníka se opět hraje. 50 Slavia útočila po pravé straně a nakonec z toho byl povedený centr do vápna, ke kterému se dral Brabec. Dokázal zakončit, ale jen do př

MOL Cup: Slavia suverénně vyhrála, Karviná ... -

Fotbalisté Slavie suverénně postoupili do osmifinále domácího poháru. Obhájci trofeje ve 3. kole deklasovali druholigový Vyšehrad 8:0 i díky čtyřem gólům Milana Škody. Mezi 16 nejlepších celků MOL Cupu se dostaly i Plzeň, která zvítězila 3:1 na hřišt

Seznamčeských fotbalových reprezentantů – Wikipedie

Seznam fotbalových reprezentantů, kteří nastoupili za Českou republiku od roku 1994 po současnost.

Destrukce Plzně! Sešívaní zvítězili 4:0 » SK Slavia Praha

Střed první půle pak viděl vyrovnaný fotbal, kdy v 17. minutě mohli hosté srovnat, Čermák ale ve vápně promáchl přihrávku „nůžkami“ od Zemana. Divy se začaly dít až ve 35. minutě. Dlouhž centr z levé strany mířil na zadní stranu vápna na Coufala, pře

Slavii obral o výhru Hubník, Klokani prohráli s Ústím ...

7. Slavia 7 2 3 2 9:10 9 8. Příbram 7 2 3 2 3:5 9 9. České Budějovice 7 1 5 1 5:7 8 10. Hradec Králové 7 2 2 3 5:8 8 11. Ústí nad Labem 7 2 2 3 5:9 8 12. Liberec 7 1 4 2 7:8 7 13. Slovácko 7 2 1 4 7:11 7 14. Bohemians 1905 7 1 3 3 7:10 6 15. Ostrava

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha 2:0 Fortuna liga ...

„Věřím, že Slavia bude chtít hrát takový fotbal, aby bavila své fanoušky a já doufám, že my se k tomu připojíme a bude to dobrý zápas. Hlavně doufám, že v domácím prostředí potvrdíme naši kvalitu, stáhneme nějaké body a ještě zdramatizujeme boj o tit

Česká republika | EURO 2016 |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

Fotbalisté Slavie i Plzně si v lize zastříleli ...

Praha - Fotbalisté mistrovské Slavie v 26. kole první ligy rozstříleli 5:0 Jablonec a tabulku nadále vedou o osm bodů před Plzní, která dnes i díky hattricku Aleše Čermáka rozdrtila 7:1 Mladou Boleslav. Po osmnácti kolech uspěla Příbram a díky výhře

Hubník po odložených oslavách v Edenu: Když video, tak na ...

Roman Hubník byl po odložených oslavách dost zklamaný. Mrzelo ho, že Slavia byla po vítězství hladovější a Viktoria se ze sevření nemohla dostat. Zároveň by videorozhodčího využíval buď na všech zápas, nebo nikde. Proti Slavii totiž hodně ovlivnilo z

- specialista na evropský fotbal

Sestavy: Slavia - Plzeň ... "Chlapcům chutnal fotbal, hráli jednoduše, rychle, v pohybu, hráli týmově, kompaktně. Byli jsme velmi silní i v defenzivní činnosti, což je velmi podstatné v takových zápasech. Měli jsme hlad po gólech. Perfektní výkon, za