53 Slavia zahrávala rohový kop, z tohoto mráčku ale nezapršelo. 52 Po dlouhém ošetřování Hubníka se opět hraje. 50 Slavia útočila po pravé straně a nakonec z toho byl povedený centr do vápna, ke kterému se dral Brabec. Dokázal zakončit, ale jen do př

Fotbalisté Slavie suverénně postoupili do osmifinále domácího poháru. Obhájci trofeje ve 3. kole deklasovali druholigový Vyšehrad 8:0 i díky čtyřem gólům Milana Škody. Mezi 16 nejlepších celků MOL Cupu se dostaly i Plzeň, která zvítězila 3:1 na hřišt

Seznam fotbalových reprezentantů, kteří nastoupili za Českou republiku od roku 1994 po současnost.

Střed první půle pak viděl vyrovnaný fotbal, kdy v 17. minutě mohli hosté srovnat, Čermák ale ve vápně promáchl přihrávku „nůžkami“ od Zemana. Divy se začaly dít až ve 35. minutě. Dlouhž centr z levé strany mířil na zadní stranu vápna na Coufala, pře

7. Slavia 7 2 3 2 9:10 9 8. Příbram 7 2 3 2 3:5 9 9. České Budějovice 7 1 5 1 5:7 8 10. Hradec Králové 7 2 2 3 5:8 8 11. Ústí nad Labem 7 2 2 3 5:9 8 12. Liberec 7 1 4 2 7:8 7 13. Slovácko 7 2 1 4 7:11 7 14. Bohemians 1905 7 1 3 3 7:10 6 15. Ostrava

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

„Věřím, že Slavia bude chtít hrát takový fotbal, aby bavila své fanoušky a já doufám, že my se k tomu připojíme a bude to dobrý zápas. Hlavně doufám, že v domácím prostředí potvrdíme naši kvalitu, stáhneme nějaké body a ještě zdramatizujeme boj o tit

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

Praha - Fotbalisté mistrovské Slavie v 26. kole první ligy rozstříleli 5:0 Jablonec a tabulku nadále vedou o osm bodů před Plzní, která dnes i díky hattricku Aleše Čermáka rozdrtila 7:1 Mladou Boleslav. Po osmnácti kolech uspěla Příbram a díky výhře

Roman Hubník byl po odložených oslavách dost zklamaný. Mrzelo ho, že Slavia byla po vítězství hladovější a Viktoria se ze sevření nemohla dostat. Zároveň by videorozhodčího využíval buď na všech zápas, nebo nikde. Proti Slavii totiž hodně ovlivnilo z

Sestavy: Slavia - Plzeň ... "Chlapcům chutnal fotbal, hráli jednoduše, rychle, v pohybu, hráli týmově, kompaktně. Byli jsme velmi silní i v defenzivní činnosti, což je velmi podstatné v takových zápasech. Měli jsme hlad po gólech. Perfektní výkon, za