Petr Mrázek – Wikipedie

Hráčská kariéra. 7. 2. 2013 si připsal svůj první start v NHL, kdy se postavil do branky týmu Detroit Red Wings.V sezoně 2014/15 v play-off za Detroit vychytal dvě nuly. Z Detroitu byl v únoru 2018 vyměněn do Phiadelphie kde sezonu dochytal a následn

| hokej

Hokej . Skrýt statistiky Zobrazit statistiky Skrýt komentáře Zobrazit komentáře Skrýt podrobnosti Zobrazit podrobnosti. Chance Liga - o pořadí v play-off ... Jakub Kovář (Galkin) – Alexej Vasilevskij (A), Gurkin, Mamkin, Batyršin, Trjamkin, Berezin,

Krejčí, Nečas a Voráček byli mezi střelci, Mrázek vychytal ...

Po dvou vynechaných zápasech kvůli zranění se do sestavy Bostonu vrátil David Krejčí a s bilancí gólu a asistence se stal klíčovou postavou u výhry 3:2 nad Vegas. Nejlepší ligový střelec David Pastrňák se tentokrát neprosadil, což v úterý neplatilo o

Zprávy -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Zákaz nočního vycházení od 20 hodin večer do pěti hodin ráno místního času bude v New Yorku platit do konce tohoto týdne.

HC TNP Praha - HC Kobra Praha | Krajský svaz ledního ...

HC TNP Praha 5:1 (1:0,3:1,1:0) HC Kobra Praha. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 04:29: D: Michal NEUMAN Ladislav KADANĚ , Lukáš NOVÁK 5/5

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Krajská liga mužů Karlovarského a Plzeňského kraje ...

Hráč Tým Post Z G A B T +/-1. Faschingbauer Jakub: HC Domažlice: U: 19: 33: 38: 71: 12: 0: 2. Polata Matěj: HC Domažlice: U: 19: 25: 36: 61: 32: 0: 3. Kocman ...

Jakub Voráček zazářil gólem a dvěma asistencemi v utkání ...

Útočník Jakub Voráček pomohl Philadelphii v utkání NHL, které se hrálo pod širým nebem, gólem a dvěma přihrávkami k výhře 4:3 v prodloužení nad Pittsburghem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

S Evropou bude chytat Mrázek, Faksa je nejistý | WCH2016 ...

Bohužel se nedá nic dělat, je to hokej a musím říct, že toho odchytal strašně hodně," hodnotil Mrázek. V zápase s Týmem Evropy bude proti němu stát i klubový kolega z Detroitu, útočník Tomáš Tatar, jenž hraje ve výběru vedeném koučem Ralphem Krugerem

Mrázek vychytal Detroitu výhru, Voráček skóroval, ale padl ...

Nejproduktivnější český hráč Jakub Voráček nezabránil desátým gólem v sezoně porážce Philadelphie 3:5 ve Washingtonu. Všech pět branek inkasoval Michal Neuvirth. V Detroitu čekali diváci na gól až do 47. minuty, kdy se trefil domácí obránce Trevor Da

NHL auto autograph podepsané karty češi a slováci

Vrchlického 1092 43601 Litvínov tel: +420 602 635 912 Facebook: IČO: 66686181, DIČ: CZ7809102763