HC Jaroměř - Stadion Nový Bydžov | Krajský svaz ledního ...

1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 2. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 39:12: D: Martin KAREL Tomáš VEJMAN , Pavel KOTRČ 5/5

MBL 1:8 LIB | BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec ...

Hokej. ELIOD Extraliga dorostu (CZ) ... Asistence: Adam Měchura, Jakub Masař. 60:59. Před Měchurou zíval odkrytý prostor, ale po příhře nedokázal nasměrovat puk. 60:45. Slibnou šanci kazí Haas ofsajdem. 60:21. Domácí do něj vstoupili aktivně. Body po

JakubŠedivý | - web českého hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Královéhradecký kraj - Jihomoravský kraj | Středočeský ...

Královéhradecký kraj 3:8 (0:2,0:3,3:3) Jihomoravský kraj. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 02:04: H: Michal ČERVENKA Matěj PAVLÍK

HC Jaroměř - HC Náchod | Krajský svaz ledního hokeje ...

1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 2. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 24:02: H: Daniel VANÁT Jan ŘEZNÍČEK , Jan VERNER 5/5

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Český hokej

Český hokej. Toggle navigation. ... Marek Chvátal (Sparta Praha), Tomáš Machů, René Smolka (Vítkovice), Jakub Šedivý (Liberec), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno).

Jihomoravský kraj - Královéhradecký kraj | Středočeský ...

Krajský svaz ledního hokeje Středočeský kraj | telefon: 602 270 903 | email: 602 270 903 | email:

Když je potřeba, zaskočí v útoku. Představujeme hráče března Jakuba Šedivého

Reportáže z mládežnického hokeje ZDE: V Liberci možná roste skvělý bek pro budoucnost. Jakub Šedivý kapitán dorostu ...

Jiří Šedivý - Blog

Jiří Šedivý Armáda musí přehodnotit své plány, ale její rozpočet se nesmí stát trhacím kalendářem. Bezpečnostní experti ve většině západních států, včetně bezpečnostní komunity v České republice upozorňují na to, že po krizi koronaviru, nehledě na to

Slovensko -

Představujeme mužstva startující na 81. mistrovství světa v ledním hokeji IIHF konaném v květnu 2017 v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Slovensko mělo před cestou na šampionát jasný cíl: napravit blamáže z předchozích tří šampionátů.