Pohár UEFA - Sparta Praha Předkolo: Sparta Praha - Galatasaray Istanbul 3:1 Praha 8.8.1995, Joao Pinta Carreia (Portugalsko), 10947 diváků.

15.05. Na Kypru museli ukončit ligu: Kypr je další zemí, kde kvůli koronaviru předčasně ukončili fotbalovou ligu. Svaz chtěl soutěž dohrát a předložil státním orgánům soubor opatření proti šíření covidu-19, ale souhlas nedostal.

Amfora je forbalový klub osobností, který již od roku 1993 cestuje po světě s

Čtenáři v tradičním známkování hodnotili výkon fotbalových reprezentantů v přípravném utkání na Kypru (2:1). Nejvíce se jim líbili střelci Darida s Holešem a střídající Král, naopak brankář Koubek, který chyboval před jediným gólem...

Dlouhá léta bývali fotbalisté Kypru podceňovaní outsideři. Ale doby se mění. Z fotbalového trpaslíka se stává postrach favoritů. O tom se přesvědčili třeba Španělé, Švýcaři, ale v poslední době i Irové a Němci.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Praha - Praha se o pořadatelství finále fotbalové Evropské konferenční ligy v roce 2023 utká s Izraelem, Kyprem, Řeckem, Severním Irskem a Slovenskem. Pokud by česká metropole s kandidaturou uspěla, odehrál by se zápas na největším stadionu...

Sobota 2. července 2022, svátek má Patricie

Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Aktuální dění, výsledky zápasů, informace o hráčích, vstupenky na domácí utkání a mnohem více.

Sobota 2. července 2022, svátek má Patricie

Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky