Soutěže |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 1. 6. 2020 Týdeník Gól nabízí 22. číslo roku 2020; 1. 6. 2020 Memoriál Vlastislava Marečka se dohraje; 31. 5. 2020 Reprezentant Adam Karabec třetím nejmladším střelcem v historii české lig

SK Líšen – Dobrý fotbal v Brně!

22. kolo 2019001A2A2201 FK Baník Sokolov a.s. – Fotbalový klub Ústí nad Labem, a.s. ÚT 9.6.2020 17:00 2019001A2A2202 FK DUKLA Praha a. s. – Fotbalový klub ...

Novinky | SK Vysoké Mýto

Novinky Kontakty Sponzoři SK Vysoké Mýto Konečné tabulky Rozlosování podzim 2020 Muži A Muži B Mladší dorost U-17 Starší žáci U-15 Starší žáci U-14 Mladší žáci U-13 Mladší žáci U-12 Starší elévové Mladší elévové Bambíny Garda Oddílové informace Halov

FK CHOCEŇ - Novinky

U-15Žáci starší U-14 Žáci starší U-13 Žáci mladší U-12 Žáci mladší U-11 Přípravka starší U-10 Přípravka starší U-9 Přípravka mladší U-8 Přípravka mladší U-7 Bambiny U-6 Fotbalová školička Ženy Akce Kalendář akcí Turnaje Memoriál Jana Kotašky Memoriál

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

FC Sparta Brno

Vúvodním utkání jarní části jsme prohráli v Bosonohách 0:2. Po prohraném poločase 0:1, jsme ve druhém poločase měli několik příležitostí k vyrovnání, ale nepovedlo se. Stínem utkání je zranění našeho hráče Krejčího ,po ostrém zákroku domácího hráče u

Fotbalový klub FC Písek

110 let fotbalu v Písku (1910-2020) SK Písek, ČASK, Sokol ČSSZ, Tatran ČSSZ, Spartak Elektro-Praga, TJ Spartak, VTJ Jitex, FC Písek

Sportovní výsledky z fotbalu, hokeje, basketbalu, tenisu a dalších sportů. Sportovní výsledky na – aktuální zprávy.

FK Pardubice

FK Pardubice, a.s. - oficiální web pardubického fotbalu. Dnes hraje A-tým v Sokolově, jde o další body. Ve středu začne v 18:00 hod. další utkání FORTUNA:NÁRDONÍ LIGY, ve kterém půjde o důležité body.