Reportáž ze zápasu: FK Komárno - Osíčko : Sokol ...

Počasí bylo téměř ideálně fotbalové, a tak se fanoušci mohli těšit na krásný fotbal. Ale opak byl pravdou, oku lahodící zápas to hlavně v první půli nebyl. FK Komárno - Osíčko : Sokol Mysločovice "B" ... Za minutu se tentýž hráč pokoušel připravit gó

Madridský deník :: Farnost Mysločovice

V 18:00 byla pro všechny Čechy společná mše sv. v katedrále svatého Ludvíka, krále. Celebrovali ji novokněží a místní pan farář, hlavním celebrantem byl P. Vojtěch Vagai, který v kázání položil mladým otázku, zda 40°C horka, velké množství lidí, nedo

OP: Bylnice deklasovala Jasennou, Mysločovice přehrály ...

Souboj dvou týmů z popředí tabulky dopadl lépe pro Štípu, která přehrála Újezd. Domácímu týmu vyšel už první poločas, ve kterém se dostala do dvougólového trháku. Ve 22. minutě skóroval Holík, pak se trefil Šimek. Štípa hrála v pohodě, navíc krátce p

Penziony Mysločovice - ubytování |

Penziony Mysločovice Hledáte ubytování v penzionu? Vyberte si z více než penzionů - najdete hodnocení, fotky, ceny, vybavenost a přímé kontakty.

Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství

2020 21:00 Plzeň vs. Zlín fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 29:Plzeň vs. Zlín Doosan Arena, Plze ... Výzva pro fotbalový Hradec Králové: konečně po remízách vyhrát. 11. června 2020.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Fotbal - TJ Sokol Mysločovice

Pro TJ odpracovali 240 brigádních hodin a pomohli také zemědělcům ve sklizni řepy. Nejlepšími z nich byli: Miroslav Valčík, Aleš Dovrtěl, Pavel Utinek a Petr Juráň. B mužstvo hraje se střídavými úspěchy také proto, že nastupuje mnoho mladých, kteří n

Akce Mysločovice -

Akce pro děti Auto Moto Den dětí Divadlo Divadlo, kino Festivaly Fotbal Hody Jarmarky a trhy Jiné akce Kino Koncerty Kultura Poutě Přednášky a kurzy Setkání a srazy Slavnosti Sportovní akce Taneční zábavy a plesy Tradice a řemesla Turistika Vaření, G

Kempy, autokempy Mysločovice -

Kempy ve městě Mysločovice. Hledáte ubytování v kempu? Vyberte si z kempů ve městě Mysločovice - najdete hodnocení, fotky, ceník, vybavenost a přímé kontakty.

OP: Pozlovice zdolaly Mysločovice, Kostelec přehrál Poteč ...

Souboj druhého Kostelce s třetí Potečí vyzněl lépe pro domácí tým, který dvakrát udeřil po změně stran a vzdálil se nedělnímu soupeři. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, šance měly oba mančafty, skóre se ovšem nezměnilo. ... Fotbal O víkendu start

Volby 2018 - Výsledky komunálních voleb pro Mysločovice ...

Komunální volby 2018 - Mysločovice – aktuální výsledky online – průběžné i konečné. Všechny informace o volbách 2018 a jejich průběhu přehledně.