Online: Hr. Králové - Bohemians 1905 2 ... - Fotbal

Právě čtete. Slavia ztratila, Plzeň ne. Sparta už je čtvrtá, Bohemians zabojují o Evropu; Válka, chaos, emoce. Trpišovský po ztrátě v Ostravě: Bylo to nekoukatelné

Obrázky fotbal | oddělení rozvoje fotbalu

Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti.

Hr. Králové 3:0, Přípravný zápas - Fotbal

Právě čtete. Plzeň zase vítězí, Slavia se nadřela. Bohemians válí, Sparta si zastřílela; Sparta - Teplice 3:0, příliš snadný zápas, dva góly dal Kozák

Novinky -

Novinky - Auto Tři děti dozadu díky pásu za pár stovek; Zprávy Premium Kladno, město lichvářů. Jak půjčovali za epidemie

Slavia Praha (Česko) přestupy - posily a oslabení ...

"V první půli to nebyl nic moc fotbal, hra byla strašně rozkouskovaná. Čistý čas asi jen 54 nebo 55 minut, což je málo. Ve druhém poločase se náš výkon zlepšil, dobře jsme do toho vstoupili. Vytvořili jsme si tlak, některé šance, které jsme neproměni

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
SAC 2:2 HOF | FKŠachtar Doněck - TSG 1899 Hoffenheim ...

Fotbal. Tenis. Florbal. ... Středa 19.09.2018, 18:55 • OSK Metalist Stadion ... Z pohledu celého zápasu je však remíza 2:2 spravedlivá pro oba celky a předvedená hra obou týmů danému stavu zcela odpovídá. 90+5. Konec zápasu. Zákroky brankáře Andrij P