TJ SOKOL KARDAŠOVA ŘEČICE

Na jaře dosud neporažená Lomnice padla na našem hřišti!! K. Řečice - Lomnice n. L. 2:1 (0:0) Sestavy: Trepka - Janeček, Madar, Vosecký J., Vosecký P. - Porochoňski, Bílek, Klokner, Jánošík - Vodička, Kovář Branky: Madar, Jánošík Znovu v sobotu a opět

FK Kostomlaty pod Milešovkou -

Ze zápisu to pak vypadá jako slušný zápas a nepotrestaný klub si tak může zkoušet svůj "fotbal" na dalších adeptech. To ale už nejsme na fotbale... Děkuji všem za dnešní zápas, za nasazení, za chladnou hlavu při reakcích na nečistou hru soupeře a zár

Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou - oficiální web

Utkání našeho áčka s hradeckým béčkem, které se mělo hrát tuto středu 10.6. je přeloženo na středu 17.6. Čas výkopu 17:30 zůstává stejný.

- Menu

TJ Sokol Suché. Suché - Modlany 41501 Teplice. 607 129 943, 608 379 229.

TJ Vojkovice nad Ohří l Oficiální stránky l Fotbal

Již v 9. minutě to bylo 0:2 a do poločasu jsme přidali další 3 branky. V úvodu druhé půle se podařilo domácím snížit na 1:6 a následovala příležitost v podání pokutového kopu, kterou ovšem Chýše nevyužila. Následně Vojkovice přidaly 7 gól a v samém z

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Bowling Praha 10 - minigolf, fotbal | Bowling Na ovčíně

Fotbal v bublině - Crazy bubbles - zcela nevšední podívaná. Tak tuhle šílenost si u nás můžete zahrát po celý rok. Navlečete se do bublin a stejně jako u fotbalu se, pod dozorem certifikovaného rozhodčího, snažíte dostat míč do branky.

Fotbal - míče, branky na fotbal, vše pro kopanou - inSPORTline

Fotbal - V naší nabídce naleznete nejrůznější fotbalové pomůcky, ať už na kopanou (míče), nebo americký fotbal. Také nabízíme různé fotbalové branky či multifunkční branky. V neposlední řadě si můžete vybrat doplňky, jako jsou chrániče a jiné. Nechyb

Fotbal - rozměry a velikosti - Rozměry - velikosti

Fotbal seřadí mezi nejoblíbenější týmovou hru na světě. Fotbal hrají 2 družstva po 11 hráčích, z nichž jeden je vždy brankář. Střídání se provádí pouze při prerušení hry a střídat mohou jen 3 hráči. V případě, že klesne během hry počet hráčů pod 7, r

Bezpečné fotbalové branky, tribuny, postřikovače ...

V nabídce jsou jak nejžádanější fotbalové branky Standard 7,32 x 2,44 m, přenosné či do pouzder 7,32 x 2,44 m, tak menších rozměrů pro mládež. Pro soutěže mladších přípravek to jsou branky Futsal 3 x 2 m, pro soutěže starších přípravek a mladších žák

fotbalové branky, branky na fotbal -

Fotbalové branky na Fotbalové branky a jiné fotbalové vybavení za nízké ceny skladem. Neváhejte!