BUL 0:1 SRB | Bulharsko - Srbsko (Kvalifikácia na ME U21 ...

Bulharsko - Srbsko (Kvalifikácia na ME U21) 0:1 | Onlajny.eu

fotogaléria

Americké ministerstvo obrany se domnívá, že existuje riziko dalšího vypuknutí covidu-19 ve světě, protože účinná vakcína proti nemoci se může objevit až v létě roku 2021, píše Task&Purpose s odkazem na interní dokument ministerstva.

Výsledky | FORTUNA GAME a.s.

Nový herní plán - Technické hry. Dne 10.06.2020 nabývá účinnosti nový herní plán pro provozování hazardní hry technická hra, jehož aktuální znění naleznete zde.

EST 2:1 LAT | Estonsko - Lotyšsko (Kvalifikácia na ME U21 ...

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo vše podstatné v prvním poločase. Domácí ho vyhráli 2:1 a vzhledem k tomu, že ve druhém poločase už branka nepadla, tak Estonsko trochu překvapivě vyhrálo 2:1 a získalo hodně cenné tři body.

Wales - Azerbajdžan (kvalifikácia EURO 2020) -

Rozhodující úder si nechali hráči s drakem na prsou na 84. minuu, kdy Lawrence zablokoval gólmanovi snahu o vyběhnutí a v hlavičkovém souboji Gareth Bale přeskočil soka. Svěřenci trenéra Giggse tedy zápas proti outsiderovi skupiny zvládli a se ziskem

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Fotbal online, fotbalové live výsledky ...

Nápověda: Fotbalové výsledky live - livescore - na poskytují průběžné (live) fotbalové výsledky online pro více než 1000 fotbal. ligových a pohárových soutěží (např.Premier League, španělská LaLiga, česká Fortuna liga a výsledky Ligy mis

GIB 0:5 AUT | Gibraltar - Rakúsko (Kvalifikácia na ME U21 ...

Gibraltar - Rakúsko (Kvalifikácia na ME U21) 0:5 | Onlajny.eu