Nefunkční požární nádrž nahradí park s prolézačkami - Hradecký...

Smidary – Jedna z pěti částí obce je Loučná Hora, která je známá především díky pozdně barkonímu kostelu sv. Jiří. Málokdo však ví, že v Loučné Hoře vloni v prosinci vzniklo občanské sdružení Loučná Hora dětem.

Tereza Dočkalová: Když si ze sebe člověk vystřelí, jako by si...

Tereza Dočkalová je teď v prázdninovém režimu, takže rozhovor nám vyšel až na druhý pokus, na první termín zapomněla. Ke cti jí ale budiž přičteno, že napodruhé přišla, ačkoliv v noci spala jen tři hodiny a byla hodně unavená.

Od neúspěšných konkurzů ke slávě. Alicia Vikander může být...

Dvaatřicetiletá švédská herečka má za sebou deset let ve světě filmových hvězd a zatím si nevede špatně. Doma už má prestižního Oscara a za sebou několik rolí, které jí mohou americké kolegyně závidět.

Stromy pro Olgu Havlovou -

Plzeňsko – Jako vzpomínku na Olgu Havlovou, která by letos oslavila 85. narozeniny, vysadí řada měst a obcí v České republice strom.

Stoletý veterán byl povýšen do rytířského stavu. Vybral miliony...

Britská panovnice Alžběta II. na rytíře povýšila stoletého veterána Toma Moorea a udělila mu tak právo užívat titul sir. Mooreovi se během koronavirové krize podařilo vybrat 33 milionů liber (přes miliardu korun) pro vytížené britské...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
V Koryčanech budou hodnotit pálenky - Kroměřížský deník

Koryčany – V pořadí už sedmý ročník výstavy ovocných destilátů se o víkendu uskuteční v Koryčanech v tamním Kulturním domě. Na akci se pravidelně scházejí k ochutnání stovky pálenek z tradičního i méně častého ovoce, chybět nebudou...

Sebevraždy? Letos tři, loni sedmnáct - Kroměřížský deník

Kroměřížsko – Zemřít kvůli nešťastné lásce se v minulých dnech rozhodl mladý muž v Bystřici pod Hostýnem. Naštěstí si ale svůj úmysl nenechal pro sebe. Kamarádům se totiž svěřil s tím, že „odněkud“ skočí.

Kvízová otázka. Zmizí s hernami i hráči? - Hradecký deník

Královéhradecko, Jičínsko - Problematika hazardu není mince o dvou stranách. Spíš je spletitá jako Rubikova kostka.

Letošní bystřické Slavnosti brambor doplní sázení lip - Žďárský...

Bystřice nad Pernštejnem – Tradiční, v pořadí již šesté, Slavnosti brambor se o víkendu uskuteční v bystřickém centru Eden. Začnou v sobotu o půl desáté a letos budou ozvláštněny slavnostním vysazením lip u příležitosti 100.

Někdo zkouší ušetřit na jídle, jiný spoří vodou, pokus obohatit...

Region - Vminulém článku jsme opět vyzvali čtenáře, aby nabídli své recepty, jak vdobě krize ušetřit. Marta Glučová uvedla, že se snaží pečlivě vybírat obchody, do nichž vyráží na nákupy. „Pečlivě pročítám letáky obchodních řetězců a...