Kalendář | Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi

XINDL X - letní koncert na Stezce korunami stromů. 7.7.2020 20:00 Stezka korunami stromů. Rádiové hity Ondřeje Ládka alias Xindla X rozezní večerní osvícenou Stezku korunami stromů. Populární a úspěšný písničkář, který má na svém kontě mnoho hudebníc

Atraktivní večerní prohlídky a pohádková zima na Stezce ...

Stezka korunami stromů Krkonoše na letošní zimu opět chystá populární večerní prohlídky. Zažít večerní les v doprovodu odborného průvodce návštěvníci mohou po celou dobu jarních prázdnin, a to každou středu od 5. února do 11.března.

10 milionů stromů: Češi vysadí jeden strom za každého ...

Na tom,že Česko potřebuje 10 milionů nových stromů se shodli zástupci tří desítek organizací, institucí a firem v čele s Nadací Partnerství a ministrem životního prostředí na setkání v Brně 2. dubna. Došli k závěru, že cíl vysadit jeden strom za každ

Atraktivní večerní prohlídky na Stezce korunami stromů ...

Stezka korunami stromů Krkonoše na letošní zimu opět chystá populární večerní prohlídky. Zažít večerní les v doprovodu odborného průvodce návštěvníci mohou po celou dobu jarních prázdnin, a to každou středu od 5. února do 11.března. Největší zážitek

Kdy na stezku v korunách stromů, když ne v zimě? Pak si ...

Sazka eLEAGUE Kdy na stezku v korunách stromů, když ne v zimě? Pak si ještě zasáňkujete. 37. FOTOGRAFIÍ. Stezka korunami stromů Krkonoše. Foto: SKSK. 4. února 2018 06:00. Když jsem přemýšleli, jak strávit s malými dětmi pár dní na horách, volba padla

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

» Cestování : Atraktivní večerní prohlídky ...

Stezka korunami stromů Krkonoše na letošní zimu opět chystá populární večerní prohlídky. Zažít večerní les v doprovodu odborného průvodce návštěvníci mohou po celou dobu jarních prázdnin, a to každou středu od 5. února do 11.března.

Ptačí budky: kde je získat, kam je umístit a jak o ně ...

K vidění občas bývá budka připevněná k vysoké tyči, jež ční nad korunami stromů, ale to je špatný postup. Vletový otvor nesmí být ve směru převládajících srážek. Orientujte ho podle směru převládajícího proudění, tedy na jih, východ či jihovýchod.

Atraktivní večerní prohlídky a pohádková zima na Stezce ...

Stezka korunami stromů Krkonoše na letošní zimu opět přichystala populární večerní prohlídky. Zažít večerní les v doprovodu odborného průvodce návštěvníci mohou po celou dobu jarních prázdnin, a to každou středu od 5. února do 11.března.

Sazka Olympijský víceboj - Posts | Facebook

Sazka Olympijský víceboj. 4.4K likes. Sazka Olympijský víceboj je jedinečný projekt, jehož cílem je přivést ke sportování co nejvíce dětí, ukázat jim sport jako zábavu a přirozený životní styl.

25. Sázka - Blogy - ŽENY s.r.o.

Bylo slyšet jen to, jak dopadaly kapky na celtu a slabý vítr, jež pohupoval korunami stromů. "Sakra chlapi, já budu táta!!!" zařval a začal se ohomě smát, což vyvolalo takovou vlnu radosti, že na něj všichni kluci skočili a chechtali se sním.