Teddies hra od 398 Kč - - Stolní hokeje

Hokej společenská hra plast v krabici 53x30,5x7cm Popis produktu Stolní hokej je nadčasová hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimní večery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Může si to tak rozdat tým dítěte s týmem tatínka.

Stolni hokej |

Stolní hokej je nadčasová hra určena pro dva hráče nejen pro dlouhé zimní večery. Je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Může si to tak rozdat tým dítěte s týmem tatínka. Obsahuje dva týmy s brankáři, náhradní hráče a další. Rozměr hřiště 48 x 30 cm.

| hokej

Oficiální stolní kalendář českého hokeje pro rok 2020 Koupit. Bez frází 2019 Koupit. Bez frází 2018 Koupit. Hokejová ročenka 2018 Koupit. Hlavní. Házená. Hokej. Fotbal. Tenis. Florbal. Futsal.

Stolní hokej - 134 Kč

Stolní hokej je zábavná hra, která se dá hrát prakticky kdekoliv. Branky si můžete dát do jakékoliv vzdálenosti od sebe a proto můžete i hru ztěžovat. Věk: 3+ Materiál: plast

HRACÍ SADY - Stolní Hokej - Šprtec

V kategorii hracích setů naleznete několik možností, jak výhodně koupit vybavení pro stolní hokej (šprtec). U všech variant setů je obsah několika příslušenství. A to takového, jakého je zapotřebí začít hrát tehle vynikající a bezkonkurečně skvělý sp

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

- Hra hokej vrchnáčky plast - Stolní hry

Hra hokej vrchnáčky plast - Hra hokej vrchnáčky plast Balení: v krabici Rozměry balení: 39x27cm

Chemoplast stolní hokej hra | REMA UH s.r.o.

Stolní táhlová hra se dvěma kompletními týmy. Obsahuje hokej se dvěma kompletními týmy, náhradní hráče, náhradní díly a ukazatele skóre. Stolní Hokej. Rozměr obalu 52,5 x 30 x 7 cm (v.š. h) Rozměry hrací plochy: 50x30cm.

| fotbal

Oficiální stolní kalendář českého hokeje pro rok 2020 Koupit. Bez frází 2019 Koupit. Bez frází 2018 Koupit. Hokejová ročenka 2018 Koupit. Hlavní. Házená. Hokej. Fotbal. Tenis. Florbal. Futsal.

Společenské hry | | Společenské deskové hry ...

Objevte fantastický svět moderních společenských her plný zábavy, přátelství, komunikace a tvořivosti... Společenskými hrami se lidstvo baví již několik tísícovek let. Za tu dobu se mnohé změnilo a tak vedle klasických her typu šachy, GO, dáma apod.

Pro radost Praha - Stolní hokej

50 cm dlouhý mini stolní hokej, navržený tak, aby byl bezpečný pro děti- jeho rohy nejsou ostré a žádné z příslušných doplňků nelze spolknout. Lední hokej je hra rychlých reflexů, inteligentních bleskových pohybů a okamžitých návratů, což z něj činí