Prohlédněte si recenze hotelu Aminess Magal (ex. Beli Kamik), a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Aminess Magal (ex. Beli Kamik), včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Aminess Magal (ex.

Chorvatsko - Aktuální informace pro cesty na chorvatské pobřeží Jadranu

Resort Zadar - Exkluzivní apartmány na prodej v 5* resortu přímo u pláže na pobřeží Jadranu. Výhodná investice do nemovitostí v Chorvatsku.

Dovolená u moře, lyžařské zájezdy, poznávací...

Biograd na Moru má pěkné oblázkové pláže. Biograd na Moru - ubytování v apartmánech a studiech. Apartmány Biograd na Moru - ideální dovolená Chorvatsko.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Ve spolupráci s CK Zemek se naši závodní hráči zúčastnili historicky prvního zahraničního tenisového soustředění v Chorvatsku ve městě Biograd na Moru.

Chorvatsko, Omiš. zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, klimatizací zdarma, TV a vlastní minichladničkou

Obuv do vody doporučujeme.

Můžete jen odpočívat u moře. Zájezd je určen studentům, zaměstnancům Mendelu, ale i široké veřejnosti!

Koncem června 2018 chystá naše tenisová škola Juniortennis opět osvědčený sportovně tenisový kemp u moře. Kemp budeme letos pořádat v nové destinaci, na Istrii, v Poreči, kde nalezneme optimální zázemí jak pro sportování, tak i pro relaxaci.