Rosa nahrával na vítězný gól Omsku -

Pavel Rosa přihrál na poslední gól dnešního zápasu ruské hokejové ligy, v němž Avangard Omsk zvítězil v Novosibirsku 3:1. Český útočník asistoval v 53. minutě u branky Alexeje Troščinského, kterou hosté v přesilovce stanovili konečné skóre.

Zprávy z kultury, hudby | - aktuální ...

V německém Themaru se koná neonacistický festival, dorazily… 15.07. | 15:43 Aktualizováno Berlín - V městečku Themar se dnes koná největší německý neonacistický hudební festival roku. Zatím přicestovalo…

hokej– Wikislovník

hokej; poznámky . Internetová jazyková příručka [online]. Ústav pro jazyk český Akademie věd České republiky, 2007-12-18, [cit. 2010-07-02]. Heslo hokej. externí odkazy . Encyklopedický článek Hokej ve Wikipedii

OLO 4:3 TRE | HC Olomouc - Dukla Trenčín (Prípravný zápas ...

HC Olomouc - Dukla Trenčín (Prípravný zápas) 4:3 | Onlajny.eu. Utkání tak nakonec končí výsledkem, který by po druhé třetině čekal jen málokdo.

Hokej: Unia Oswiecim - soupiska

Stránka týmu Unia Oswiecim nabízí výsledky, tabulky a detaily zápasů.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
informační list duben x FOTO: Petr Kubín - PDF

1Černošice informační list duben 2016 Černá černošická betonárna (strana 5) Granty pro rok 2016 (strana 7) Přehled kulturních akcí (strana 19) Skupina Neřež představí nové album (strana 21) 5x FOTO: Petr Kubín -- Nový kabinet pro učitele S knihovou j

Brendl dal vítězný gól hokejistů Mory -

slovensko Slovanu Bratislava porazil v pátek ve slovenské extralize Žilinu 3:2 v prodloužení a vede tabulku s devítibodovým náskokem před Košicemi a Zvolenem. Bratislavský celek vyrovnal vedení obhájců titulu necelé tři minuty před koncem třetí třeti

Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

DRACI PARSŠUMPERK - Reportáž ze zápasu: HK Martin - DRACI ...

Diváci pak viděli duel, který nabídl vyrovnaný hokej a zajímavé okamžiky na obou stranách. Méně pak již bylo, i zásluhou velmi dobrých výkonů obou brankářů, gólů. V úvodní třetině dokonce nepadl žádný, byť Draci měli v průběhu dvacetiminutovky dvě př

SUM 5:3 MAR | DraciŠumperk - HK VITAR Martin (Přípravné ...

Česko – Slovensko • konec (60') 15:00 1:2 Reprezentace do 16 let Finsko – Česko • po prodl.