Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.
| hokej
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
Lukáš Krenželok - Hokej
Na hokejistu je malý a drobný, o to rychlejší má nohy a o to nebezpečnější umí být pro branku soupeře.... Kometa rozhodla v prodloužení, Plzeň veze z Třince dvě výhry ... Středeční program hokejové Tipsport extraligy nabídl kompletní 43. kolo. Vedouc
Brankář Drobný bude v Českých Budějovicích chytat i na ...
Brankář Jaroslav Drobný bude za fotbalisty Českých Budějovic chytat i v jarní části ligové sezony. Čtyřicetiletý bývalý reprezentační gólman, který přišel do Dynama v průběhu podzimu, dal přednost setrvání na jihu Čech před nabídkou z Německa.
Buchteleho vítěznou premiéru provázely dvě drobné výčitky ...
Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020 . Filtr článků - Tipsport extraliga. 5.2.2017 Brno - Karlovy Vary 3:2 PP Hruška zachránil Brnu v prodloužení výhru nad Karlovými Vary . 5.2.2017 Hradec Králové - Litvínov 3:1 Mountfield vyhrál v souboji o čtvr

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Milan Nový – Wikipedie
Kariéra. Mezi jeho největší úspěchy patří stříbro z olympiády v Innsbrucku 1976, zlato z Mistrovství světa 1976 a 1977 a stříbro z Kanadského poháru 1976.V domácí lize vyhrál v letech 1975–1980 s týmem TJ SONP Kladno pět titulů.. Nový byl třikrát vyh
Marek Kvapil - Hokej
Tipsport extraliga 2019/2020. Tým Zápasy Góly Asist. Body Trestné min. HC Sparta Praha: 4: 0: 3: 3: 4: Extraliga 2017/2018. Tým Zápasy Góly Asist. Body Trestné min. Bílí Tygři Liberec: 42: 20: 22: 42: 4: Extraliga 2016/2017. ... Má jeden drobný fígl,
Michal Drobný | - web českého hokeje
Tipsport ELH. Zpravodajství ... Michal Drobný. narozen 29.6.1982. věk 37 let. výška 178 cm. váha 79 kg. post obránce. hůl pravá ...
1936–1941 | - web českého hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
Loga ke stažení | Český hokej
Projekt Legenda legendám přinesl Nadačnímu fondu Ivana Hlinky téměř dva milióny korun (02.06.) Los Champions Hockey League proběhne 3. června od 18:00 (02.06.) #HokejDoma: Cvičení pro brankáře - Jak trénují mladí gólmani po celé ČR (01.06.) Letošní s