Zde můžete sledovat dnes hokejové utkání MS v hokeji 2019 Česko vs Německo ŽIVĚ čtvrtfinále 23. 5. 2019 ve 20.15 hod Sledujte živě na stanici ČT4 SportOnline

Rozpis zápasů a výsledky Základní skupiny MS v hokeji 2018.

Tv online přes internet ve vysoké kvalitě už jsou tu, takže jestli vás drží v práci,nedejte se a pusťte si televize online na a to uplně zdarma.

- program a vše důležité o MS v hokeji 2019, MS v hokeji 2018, Euro hockey tour a ostatních reprezentačních hokejových akcích

Hokej online, MS hokej 20, skupina B, 31. 12. 2019 15:00 . Rusko - Německo 6:1. Minuta Min. Tým Hráč Akce

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Bylo to od roku 1962, kdy byl hostitelem americký stát Colorado, první mistrovství konané mimo Evropu. Mistry světa se stal tým Ruska jak jste mohli sledovat v hokej živě na ČT4. Mistrovství světa v ledním hokeji 2007. 71. Mistrovství světa v ledním

Rozpisy zápasů Mistrovství světa v hokeji - Německo. Hokejové zpravodajství Rozpis zápasů Tabulka skupin Sestava pro MS 2016 Vše o Mistrovství světa

Souhlasím, aby Premier Sport Tour, s. r. o. (IČ: 46 219 455) a HOCKEY TOUR s. r. o. (IČ: 51 244 004) zpracovávali mé osobní údaje za účelem příležitostného informování o novinkách, speciálních akcích a reklamních nabídkách.

V roce 1948 mu chyběl ke konečnému vítězství jediný gól. V roce 1968 jeden bod navíc. V roce 1976 přišel o zlato pár minut před koncem rozhodnujícího utkání se Sovětským svazem. Největšího vítězství v historii dosáhl český hokej navíc v turnaji, na k

Aktuální situace spojená s novým typem koronaviru je něco, s čím se většina z nás setkala poprvé v životě. Na stav, který nastal, není možné připravit se dopředu. Odpověďmi, ani řešeními. Jelikož se nás dění v cestovním ruchu a sportu bytostně dotýká