| Fotbal Viktoria Plzeň – Slavia Praha | fotogalerie

Fotbal Viktoria Plzeň – Slavia Praha. Zdroj: Deník / Daniel Beran. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍKU Odhalení památníku u příležitosti padesátého výročí tragédie na dole Dukla u Šardic. Při průvalu povodňových vod do dolu zde 9. června 1970 zahynulo 34 horn

Sportovní výsledky - Sport

22. 4. 2017 Fotbal První liga, 25. kolo. Brno - Mladá Boleslav 2:3 (1:1) Hradec Králové - Liberec 0:1 (0:1) Teplice - Karviná 1:0 (1:0) Bohemians - Zlín 0:2 (0:1)

Slavia-Trenčín 1:0 - 1. fotbalová liga 1971/72 | CSFOTBAL

Statistiky zápasu 8. kola sezóny 1971-1972 nejvyšší fotbalové soutěže mezi SK Slavia Praha a TJ Jednota Trenčín hraného dne 13.9.1971.

Plán splněn. Čtyři body ze ... - DHC Slavia Praha

AS Trenčín – Slavia Praha 21:40 (9:21) Po pár minutách nebylo co řešit. Rozdíl mezi hráčkami Slavie a domácím Trenčín byl viditelný od první minuty. Hned v té následující se svěřenkyně trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky dostaly do vedení a to

SK Slavia Praha 2019/2020– Wikipedie

Tentočlánek se podrobně zabývá událostmi ve fotbalovém klubu SK Slavia Praha v období sezony 2019/20 a jeho působení v 1. lize, ligovém poháru a evropských pohárech.Slavii se v předcházejícím ročníku podařilo získat mistrovský titul a zajistit si tak

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Trenčín - Slavia 1:0

Možná třeba i proti juniorce, která by také poznala chlapský fotbal,protože tam zase přišlo několik mlaďasů. Já chápu Beránka,že chce poznat ve hře co nejvíce hráčů na různých postech,ale už by se měli také začít sehrávat. Re: Trenčín - Slavia 1:0 ..

Fotbalová Slavia ukázala: My jsme mistři -

Pozor na středovou trojici, je nepolapitelná. Francouzská věž v útoku zase umí zaskočit každou obranu. Mazák na levé straně obrany i oba stopeři válí… Fotbalová Slavia, vedoucí mančaft FORTUNA:LIGY, si před nedělním extrasoubojem s druhou Plzní vysle

Karlovarský deník | Fotbal Viktoria Plzeň – Slavia Praha ...

Fotbal Viktoria Plzeň – Slavia Praha. Fotbal Viktoria Plzeň – Slavia Praha. 2 /20

Klub» Historie zápasů » 1969 » SK Slavia Praha

Slavia - Hellas-Verona AC 4 : 1. Datum: listopad 1969, Praha Druh zápasu: Středoevropský pohár, 1. kolo Sestava: Stárek (1. Zlámal), Herda, Knebort, Knesl, Šimek Branky: Herda 1:1, Knebort 2:1, Knesl 3:1, Šimek 4:1 Průběh: Už v první minutě padl gól

4. 2. 2018 Fotbal Přípravná utkání. Dukla Praha - Vardar Skopje 0:1 (0:0) Plzeň - Ried 0:0