Ropa, která unikla z Norilska, zamořila další řeky na Tajmyru. Záchranáři umístili po havárii na okraj ropné skvrny plovoucí zábrany, které měly zabránit zamoření dalších řek po úniku tisíců tun paliva z tepelné elektrárny v Norilsku na severu Ruska.

VOYO– Sledujte filmy seriály a sportovní přenosy online. Na televizi, počítači, iPhonu, iPadu nebo tabletu a mobilu Android. Prvních 7 dní zdarma.

Tv online přes internet ve vysoké kvalitě už jsou tu, takže jestli vás drží v práci,nedejte se a pusťte si televize online na a to uplně zdarma.

© Všechny texty, články, obrázky, videa a grafické prvky jsou majetkem majitele těchto stránek. Jakkékoliv stahování a používání materiálu je bez ...

Ryby a rybaření, zpravodajství pro rybáře, aktuální informace od vody.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Jestliže máte rádi sledování českých televizích zdarma a online přímo na vašem počítači, rozhodně není žádný problém a díky našemu webu je vám to plnohodnotně umožněno.

Autobusové výjezdy na Ligu Mistrů s Tribunou Sever 15. 10. 2019 . Tribuna Sever vypravuje autobusové zájezdy na všechna 3 venkovní utkání Slavie v Lize Mistrů!

Je rozlosována první hokejová liga. Začne se 12. září. Nový ročník první hokejové ligy odstartuje v sobotu 12. září. O vítězi druhé nejvyšší soutěže, který si vybojuje právo účasti mezi elitou, bude jasno nejdříve ve čtvrtek 22. dubna a nejpozději tý

Česká televize je moderní a dynamickou společností, která si bere to nejlepší ze své historie a zároveň se neustále rozvíjí. Stojíme o každého, kdo má chuť být toho součástí.

Televizní program 747 tv stanic a nahrávání televizních pořadů zdarma - tv program. Nejaktuálnější tv programy včetně videoukázek, fotek a popisů tv pořadů. Zjistěte, kdy jsou filmy, seriály, zábava, sport, hudba a pohádky pro děti v televizi.