Zdeněk Soukup zkratka autora: sou. V médiích začal v roce 1996 jako sportovní redaktor Plzeňského deníku, se kterým už několik let předtím externě spolupracoval.

Radní města Mariánské Lázně projevili přání stát se součástí kraje plzeňského místo karlovarského . Je to jistě především gesto a akt frustrace. Můžeme na něj reagovat též vtipnou filipikou, jakou jsme četli v Mladé Frontě DNES (Severní Irsko na Karl

Přímá volba prezidenta přinesla emoce. Tři týdny po volbě prezidenta agentury přinesly analytické rozbory, jak je společnost rozdělena. Všichni hlásají, že je třeba společnost sjednocovat. Nikdo ale neříká, jak toho dosáhnout.

Britská premiérka Theresa Mayová ve středu utrpěla jednu z největší porážek na postu premiérky. Parlament si proti její vůli odhlasoval dodatek zákona o vystoupení země z Evropské unie, který zákonodárcům poskytne rozhodující slovo o podobě brexitu.

In-line kemp je pětidenní příměstský tábor určený pro děti ve věku od 5 do 15 let, v Hradci Králové nově i pro teenagery, se zaměřením na výuku jízdy na kolečkových bruslích včetně překonávání in-line překážek a bezpečnosti pohybu jednotlivců i skupi

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Západočeský lázeňský trojúhelník zná každý. Lázeňských měst však v Česku nalezneme mnohem víc. Vyzkoušejte své znalosti na slepé mapě. Tip: Pro snadnější výběr bodů na dotykovém telefonu si mapu můžete přiblížit klasickým gestem dvěma prsty.

Pivovarské nám. 1245, 500 03 Hradec Králové T: +420 495 817 111

Plavci ze 14Českých plaveckých klubů v sobotu 7. října 2017 soutěžili v bazénu SK Radbuza Plzeň u příležitosti konání 39. ročníku Velké ceny města Plzně. Hlavní disciplínou byl volný způsob na 1.500 metrů.

Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...

Vtipy, vysvětlení dobových výrazů. Dnes například Hlas Amerika, Hněv lidu, Chruščov a mnoho dalších. Slovník vychází každé úterý a sobotu brzy ráno. Části, které Vám utekly, najdete na blogu autora.