MS v hokeji 2019živě: Sledujeme zápas Slovensko - Kanada ...
Slovensko odehrálo fantastický zápas, když proti favoritovi dvakrát vedli rozdílem dvou branek. Jenže ani jednou Slovákům toto vedení nevydrželo do konce třetiny a nakonec ještě museli dotahovat. Slovensko sice v 52. minutě srovnalo na 5:5, nicméně v
Finále MS 2000 v Moskvě: Česko - Slovensko 5:3 -
Hokejoví reprezentanti získali titul mistrů světa, když ve finále porazili Slovensko 5:3. Česká tvořivost, chytrost a sebevědomí, vlastnosti podpořené šňůrou mezinárodních úspěchů, opět překonaly slovenské srdce, pohyblivost a nadšení - tentokrát ve
MS v hokeji 2019 - Výsledky, program, reportáže online ...
Mistrovství světa v hokeji 2019 probíhá 10. - 25. května na Slovensku. Program zápasů, kdy hrají češi, play-off a detailní zpravodajství. Sledujte s námi MS v hokeji 2019 online.
ONLINE mistrovství světa v hokeji: Česko - Slovensko, 16 ...
ONLINE mistrovství světa v hokeji: Česko - Slovensko, 16. května 2020. Hokej Zvětšit fotografii. Dmitrij Jaškin překonává v prodloužení slovenského brankáře Marka Čiliaka. | foto: Reuters. úno 3 2020 . Pátým soupeřem českých hokejistů na mistrovství
MS v hokeji 2019
Žilinský kraj; Všechny vysílače na Slovensku ... USA - Slovensko MP (Slovenská republika) Jednotlivá vysílání pořadu: MS v hokeji 2019 - 10.5.2019 20:00 - 20:00 ... MS v hokeji 2019 - 21.5.2019 16:00 - 16:00. Kabelovka od UPC. více než 140 programů v

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Záznamy utkání MS v hokeji 2019 – MS v hokeji 2019 – ČT ...
Záznamy utkání MS v hokeji 2019 Nejnovější videa z MS v hokeji 2019 Program a výsledky Sestřihy utkání MS v hokeji 2019 Nejzajímavější videa z MS v hokeji 2019. ... Záznam utkání Slovensko - Dánsko. Záznamy utkání MS v hokeji 2019 21. 05. 2019. 03:10
Archív článků: Zahraničí | - web českého hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
MS v hokeji 2020 bylo kvůli koronaviru zrušeno
V roce 2020 nás mělo čekat Mistrovství světa v ledním hokeji. Tentokrát se však oblíbený turnaj kvůli pandemii koronaviru konat nebude. Čtvrtfinálový zápas mezi USA a ČR na mistrovství světa v hokeji v Herningu. Zleva Michal Řepík a Roman Červenka z
Vše o MS v hokeji 2019 na Slovensku. Program, tabulky ...
Mistrovství světa v hokeji 2019. V Bratislavě a Košicích je 83. světovým hokejovým šampionátem v historii. Slovensko pořádá tuto akci podruhé po osmi letech, kdy se hrálo rovněž v hlavním městě a v Košicích. Bratislava zažila světový hokejový šampion
Hokej online, hokejové live výsledky, livescore
Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live