No, evidentně tedy ne. OK, slibuji, že hned v poledne dojedu pro župan a dovezu ho. Nechci, aby mi maminka před operací nastydla. Místo oběda jedu domů, ejhle klíč, co mi dala nepasuje. Volám, už lehce vytočená mamince a zjišťuji, že vyměnili zámek.

Tak to vám padne brada! Tomu, kdo má dvě, obě najednou. Kdo nevěří, ať tam běží!...ale až po karanténě... a možná se raději objednejte.

Když mi přijde pozvání ke stolu od tučné babičky, je jasné, že je třeba zrušit veškeré odpolední aktivity, neboť mě oběd uvrhne do tří hodinové letargie, kdy při pokusu zvednout se ze židle a udělat si kafe, usnu.

Nejlepší české online obchody na jednom místě! Navštivte naše nákupní centrum a vybírejte z nabídky desítek online obchodů pod jednou střechou

Karel Trčálek Greténi a ekoteroristé v akci, města chtějí míň sekat trávu a zakládat louky! Sedíte v parku na lavičce a místo traktorků, na kterých jezdí dospělí lidé sem a tam, či křovinořezů, slyšíte kvůli ekoteroristům a greténům jen uřvané ptáky.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Znáte to? Ale samozřejmě, kdo by neznal Máchu a jeho dílo Máj. Ten Máj, o kterém vám budu vyprávět, se ale stal v prosinci, vlastně až v lednu. Nevadí? Nebude rozkvetlý strom, ani slunce, jen ten zbytek.

Někdo v tuto dobu pálí adventní věnce, jinej dopejká 17. druh vánočního cukroví, další shání dárky. Moje matka se prohrabuje v žumpě.

Děti - Detsky fotbal bazar. Vybírejte z 28 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

Poté co se nám narodily dvě dcery, obdržel jsem od manželky zákaz pohybu po naší domácnosti bez šatů. Zpočátku jsem to samozřejmě flákal, protože nehrozilo, že by mne pozoroval někdo zvenku a batolata měla zcela jiné zájmy.

Byla jsem na mateřské, můj manžel stále někde v trapu a v televizi dva programy. Nedalo se dívat ani na jeden. V tuto dobu jsem se rozhodla, že napíšu román. Vlastně to měl být nevinný dívči románek, jako psával Stanislav Rudolf.